Obrazy z wyobraźnią

grey Obrazy z wyobraźniąKażdy z nas uruchamiając odrobinę swojej wyobraźni może własnoręcznie stworzyć obraz którym może przyozdobić wnętrze swojego domu. Pomysłów na takie „domowe” obrazy jest bardzo wiele, a ich wykonanie jest zazwyczaj dość proste.

Jedną z inspiracji na ścienne obrazy może być kolaż ze zdjęć. Takie obrazy uzyskujemy poprzez poprzyklejanie powycinanych ze zdjęć postaci oraz przedmiotów do pomalowanej tektury. Obrazy poza zdjęciami można przyozdobić rysunkami czy też doklejonymi kawałkami tkanin lub roślin.

Drugim pomysłem jest galeria obrazów z wykorzystaniem zielnika. Na takie obrazy potrzebny będzie papier, liście lub kwiaty oraz ołówek. Wybrane kwiaty lub liście podkładamy pod papier i zakolorowujemy papier. Wówczas wypukłe elementy roślin odznacza się na powierzchni obrazu. Następnie narysowane obrazy należy oprawić np. w drewniane ramy obrazowe i powiesić na ścianie.

Ścienne obrazy nowoczesne można także samodzielnie wykonać na płótnie malarskim. Łatwym do wykonania pomysłem na obraz jest pomalowanie płótna w poziome pasy a następnie poprzyklejanie na nim powycinanych z serwetek kwiatów.

Koronkowe stemple to następna z inspiracji na obrazy nowoczesne. Stemple te wykonuje się za pomocą koronki zamoczonej w farbie. Farba ta powinna mieć kolor jaśniejszy lub ciemniejszy od powierzchni na której będziemy robić stemple.

Oczywiście poza wymienionymi pomysłów na obrazy może być bardzo wiele. Wszystko zleży od wyobraźni jaką posiada osoba malująca obraz. Tak więc nie czekaj tylko uruchom swoją wyobraźnie i namaluj obraz którym przyozdobisz swoje mieszkanie. Jeśli jednak nie mas zna to czasu lub ochoty zawsze możesz udać się galerii obrazów Włodzimierza Zaparta i tam zakupić prawdziwe dzieło sztuki.

Trafiłes na tę stronę szukając:

  kwiaty malarstwo  obrazy ścienne nowoczesne  jak zrobić obraz tryptyk  tryptyk na ścianie  nowoczesne obrazy kwiaty z wypułymi  symbolizm obrazy  pomysly na obrazy kwiaty  obrazy z wyobrazni  obrazy scienne  nowoczesne dzieła sztuki- obrazy  miłość akwarela  malarstwo a wyobraźnia  krajobraz narysowany!  symbolizm techniki malarskie  symbolizm techniki malarstwa  wyobraźnia malarstwo  zielnik na obrazie  drewniane obrazy nowoczesne kwiaty  obrazy scienne z plaskorzezba  obrazy malowane stemplami  obrazy dla wyobraźnia  nowoczesne obrazy wypukle jak zrobic  motywy na obrazach  malarstwo z wyobraźnia  jak zrobić samemu modne obrazy  jak zrobić obraz nowoczesny  galeria centrum obrazy  zielnik w malarstwieakwarelowym  
Maj 17th, 2012 by Galerianin

Leave a comment


Optimized by SEO Ultimate